Edukacja z Matura to Bzdura

Co polacy wiedzą o oczach i biologii?

Czy mogę nosić soczewki? Jak je dobrać? Czy mogę skakać z nimi ze spadochronu? Tyle pytań… a my mamy wszystkie odpowiedzi! Zebraliśmy dla Was komplet informacji dotyczących soczewek kontaktowych w jednym miejscu. Dzięki nam dowiecie się, jak rozpocząć swoją przygodę z soczewkami w komfortowy i bezpieczny sposób, a przez cały proces przeprowadzą Was prawdziwi specjaliści od trudnych pytań, czyli ekipa programu Matura to Bzdura.

Dobieramy soczewki!

Piotr zgłosił się do nas z naglącym problemem - wzrok już nie ten, pogoda się pogarsza, a każdy, kto kiedykolwiek nosił okulary zimą, doskonale wie jakie to niewygodne (damn you, kondensacjo!). Jednym słowem, to najlepszy czas na SOCZEWKI! Zobaczcie jak wygląda dobranie soczewek kontaktowych - to prostsze niż myślicie!

Najbardziej abstrakcyjne pytania - najprostsze odpowiedzi!

Wszystko pięknie ładnie, ale czy soczewki faktycznie są takie rewelacyjne?
Czy mogę pływać z nimi w morzu? Ochronią oko przed piaskiem? Czy mogą przykleić się do oka na stałe? Poznajcie wszystkie sekrety i sekreciki soczewek kontaktowych razem z Justyną Nater z serwisu dbajowzrok.pl.

Dołącz do Programu Zakontaktowani!

Pamiętaj, że to nie Ty dopasowujesz się do soczewek, tylko soczewki do Ciebie! Ale najpierw musi je dobrać specjalista.
Cenisz sobie komfort i wygodę użytkowania? Postaw na soczewki jednodniowe. Szukasz korzystnego cenowo rozwiązania? Soczewki miesięczne to opcja dla Ciebie.

W naszym Programie Zakontaktowani znajdziesz atrakcyjne rabaty i nie tylko. Sprawdź!

PL-PR1-2100093

Zobacz także

Fakty i mity o soczewkach

Dowiedz się więcej 

Korzyści z noszenia soczewek

Dowiedz się więcej 

Noszenie soczewek kontaktowych

Dowiedz się więcej 
OK
TAK
NIE
TAK
NIE
Obróć ekran